|
dzisiaj: 112, wczoraj: 36
ogółem: 2 050 990
statystyki szczegółowe
Ostatnia kolejka 18 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Orliki » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Szanowni Państwo,
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami chłopcy z Naszej akademii zostali podzieleni na grupy. Zmiany wchodzą w życie od dnia 17.03.2014. W rozwinięciu przynależność dziecka do danej grupy oraz zmodernizowany harmonogram treningów.
Grupa „ZIELONA”:
Bloch Kacper, Dżugała Bartosz, Jackowski Mikołaj, Kania Staś, Klimiuk Igor, Klonowski Alek, Król Maciej, Kwiecień Jakub, Matysiak Jan, Nałęcz Olek, Nej Hubert, Nikiforuk Alek, Rak Jerzy, Sołoducha Jakub.
Grupa „CZERWONA”:
Baka Patryk, Czechowski Oskar, Ciechański Kacper, Golędzinowski Piotr, Gurdziel Piotr, Janik Igor, Jastrzembski Piotr, Konopa Kuba, Kuźbida Marcin, Kwiecień Kamil, Meszka Mikołaj, Michalak Kacper, Ostrowski Michał, Pawlak Mikołaj, Wiśniewski Jan.
Grupa „BIAŁA”:
Bęczyński Kuba, Buciak Przemek, Chmielewski Michał, Domagała Kamil, Frąckowiak Karol, Godlewski Jakub, Janus Maciej, Kieszek Alan, Mazur Maciej, Melich Oskar, Płuszewski Kajetan, Powierża Igor, Sobotka Wiktor, Szmaus Adam, Żółciński Jakub, Zdziarski Tomasz.
HARMONOGRAM TRENINGÓW OD DNIA 17.03.2014
Grupa „ZIELONA”:
Poniedziałek 19.00-20.30 Orlik Stawy Walczewskiego ul. Nadarzyńska 61
Wtorek 19.00-20.15 Orlik ul.Westfala 3A
Piątek 19.00-20.15 Orlik ul.Westfala 3A
Grupa „CZERWONA”:
Wtorek 19.00-20.15 Orlik ul.Westfala 3A
Środa 17.15-19.00 Orlik w Adamowiźnie ul.Osowiecka 33
Piątek 17.30-19.00 Orlik ul.Westfala 3A
Grupa „BIAŁA”:
Wtorek 17.30-19.00 Orlik ul.Westfala 3A
Czwartek 19.00-20.30 Orlik ul.Westfala 3A
Piątek 17.15-18.45 Orlik w Adamowiźnie ul.Osowiecka 33
Rocznik 2007 – START 3 KWIECIEŃ
Czwartek 19.00-20.30 Orlik Stawy Walczewskiego ul. Nadarzyńska 61
Niedziela 10.00-11.30 Orlik ul.Westfala 3A
Rocznik 2008 – START 1 KWIECIEŃ
Wtorek 19.00-20.30 Orlik Stawy Walczewskiego ul. Nadarzyńska 61
Piątek 19.00-20.30 Orlik Stawy Walczewskiego ul. Nadarzyńska 61
Najbliższa kolejka 19 |