AP Chlebnia 2005 8:2 KS Przyszłość Włochy
MKS Znicz Pruszków II 3:2 MUKS Unia Warszawa II
KS Milan Milanówek II 3:12 Semp Warszawa II
KS Żyrardowianka Żyrardów 3:11 GKS Pogoń Grodzisk Maz.

Zczuba.tv

Aktualności

Wygrana z Liderem

• autor: daltek14, 2014-04-18 06:42

Zwycięstwo z UNIĄ W-wa 5:1 na rozpoczęcie rundy rewanżowej grupy VII w lidzie orlików .....

Do pierwszego meczu rundy rewanżowej podchodziliśmy z dużymi obawami, po pierwsze graliśmy z liderem grupy, po drugie dyspozycja chłopców w ostatnich sparingach nie napiewała optymizmem. Chociaż w meczach tych schodziliśmy z boiska jako wygrani ( za co chwała) to forma na pewno była daleka od tej do której  chłopcy Nas przyzwyczaili….

Wielki Czwartek Wielka drużyna…. zaraz po pierwszym gwizdku sędziego ruszamy do zmasowanych ataków, pierwszą bramkę w rundzie wiosennej strzela Igor. Po paru minutach jest już 2:0 i akcja filmowa! Ostry pięknym prostopadłym podaniem uruchamia Janka ten wzdłuż pola karnego a wszystko zamyka Ozi. Brawo!!! Drugą kwartę wygrywamy 1:0 po golu z rzutu karnego wykorzystanego przez Kubę. Druga odsłona spotkania i drużyna gospodarzy wychodzi mocno zdeterminowana. Zaczęła się walka na całego, gra na pograniczu faulu ale Nasi chłopcy nic z tego nie robią, grają swoje i pomimo paru wybornych sytuacji trzecią kwartę kończymy bezbramkowo. W ostatnie kwarcie gola strzela Janek, przeciwnik odpowiada honorowym trafieniem z rzutu wolnego  a Ozi ustala wynik spotkania na 5:1.

Brawo chłopcy!!! Widać że wróciliście na właściwe tory: zaangażowanie , dynamika gry , składność akcji ,a przede wszystkim radość z gry – te wszystkie cechy pokazaliście w tym spotkaniu. GRATULACJE!

W niedzielę 27.IV chłopcy rozegrają kolejny mecz ligowy z drużyną Sempa W-wa jak również wystąpią w turnieju w Tomaszowie Maz. Podział chłopców niebawem.