|
dzisiaj: 60, wczoraj: 36
ogółem: 2 050 938
statystyki szczegółowe
Ostatnia kolejka 18 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Orliki » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
W sobotę dwie Nasze drużyny złożone z chłopców rocznika 2005 wystąpią w jubileuszowym halowym turnieju z okazji 50-lecia powstania klubu KS Raszyn. W rozwinięciu powołania i harmonogram turnieju.
Najbliższy trening dla grupy czerwonej i zielonej w piątek o godz. 17.30 na orliku przy Westfala
Termin: 10.I.2015(sobota)
Miejsce(zbiórka): Hala sportowa OSiR Włochy ul. Gładka 18 Warszawa
Chlebnia II - zbiórka godz. 10.00 Kadra: Nej Hubert, Pytlarczyk Damian, Konopa Kuba, Kania Staś, Kuźbida Marcin, Pawlak Mikołaj, Szymański Jakub, Klimiuk Igor, Lipiński Alan, Nieszporek Kacper, Nawecki Adrian, Rak Jerzy
Chlebnia I - zbiórka godz. 12.30 Kadra: Gurdziel Piotr, Kwiecień Kamil, Ciechański Kacper, Michalak Kacper, Ostrowski Michał, Meszka Mikołaj, Janik Igor, Jastrzembski Piotr, Wiśniewski Jan, Czechowski Oskar
Ubieramy się w dresy Zina, zabieramy ze sobą legitymacje i ok.30 zł na wpisowe.
Podział na grupy
Grupa I Grupa II Grupa III
1. KS I Raszyn 1. Gwardia I Warszawa 1. LKS Chlebnia I
2. Gwardia II Warszawa 2. LKS Chlebnia II 2. Widok Skierniewice
3. Błyskawica Warszawa 3. Ursus Warszawa 3. Pogoń Grodzisk Maz.
4. Delta Warszawa 4. Sokół Warszawa 4. U.M.K.S. Piaseczno
5. UKS Okęcie Warszawa 5. RKS Okęcie Warszawa 5. UKS 321 Warszawa
Harmonogram gier
08.30 | Błyskawica Warszawa | - | Delta Warszawa |
08.44 | KS Raszyn | - | Gwardia II Warszawa |
08.58 | UKS Okęcie Warszawa | - | Błyskawica Warszawa |
09.12 | Delta Warszawa | - | Gwardia II Warszawa |
09.26 | UKS Okęcie Warszawa | - | KS Raszyn |
09.40 | Błyskawica Warszawa | - | Gwardia II Warszawa |
09.54 | UKS Okęcie Warszawa | - | Delta Warszawa |
10.08 | KS Raszyn | - | Błyskawica Warszawa |
10.22 | UKS Okęcie Warszawa | - | Gwardia II Warszawa |
11.36 | Delta Warszawa | - | KS Raszyn |
10.50 | Ursus Warszawa | - | LKS II Chlebnia |
11.04 | Gwardia I Warszawa | - | Sokół Warszawa |
11.18 | RKS Okęcie Warszawa | - | Ursus Warszawa |
11.32 | LKS II Chlebnia | - | Sokół Warszawa |
11.46 | RKS Okęcie Warszawa | - | Gwardia I Warszawa |
12.00 | Ursus Warszawa | - | Sokół Warszawa |
12.14 | RKS Okęcie Warszawa | - | LKS II Chlebnia |
12.28 | Gwardia I Warszawa | - | Ursus Warszawa |
12.42 | RKS Okęcie Warszawa | - | Sokół Warszawa |
12.56 | LKS II Chlebnia | - | Gwardia I Warszawa |
13.10 | Pogoń Grodzisk Maz. | - | MUKS Piaseczno |
13.24 | LKS I Chlebnia | - | Widok Skierniewice |
13.38 | UKS 321 Warszawa | - | Pogoń Grodzisk Maz. |
13.52 | MUKS Piaseczno | - | Widok Skierniewice |
14.06 | UKS 321 Warszawa | - | LKS I Chlebnia |
14.20 | Pogoń Grodzisk Maz. | - | Widok Skierniewice |
14.34 | UKS 321 Warszawa | - | MUKS Piaseczno |
14.48 | LKS I Chlebnia | - | Pogoń Grodzisk Maz. |
15.02 | UKS 321 Warszawa | - | Widok Skierniewice |
15.16 | MUKS Piaseczno | - | LKS I Chlebnia |
Do dalszych gier awansują po 3 najlepsze drużyny z każdej grupy.
Zakończenie turnieju około godziny 18.30.
Marcin Kuźbida jest chory i nie będzie na turnieju.
Pozdrawiam.
Igora Klimiuka nie będzie na turnieju
Najbliższa kolejka 19 |