|
dzisiaj: 21, wczoraj: 36
ogółem: 2 050 899
statystyki szczegółowe
Ostatnia kolejka 18 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Orliki » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ogólnopolski turniej Iras Cup w Czaplinku......
Termin: 1-3 Maj
Wyjazd : 30 kwietnia w godzinach porannych
Powołania: Wszyscy chłopcy urodzeni w 2005r.
Gramy: Boiska trawiaste, 6+1
Zakwaterowanie: Ośrodek Kusy Dwór w Czaplinku (nad jeziorem Drawski)
Koszt: 300zł/os.
TERMINARZ: GRUPA A
Piątek dnia 1 maja 2015 rok
Nr meczu | Numer zespołu | Godz. | Nazwa drużyn | Wynik |
1 | 1-2 | 14.40 | Iras Czaplinek - AP Chlebnia I | |
3 | 3-4 | 15.20 | Gwardia Warszawa I - Viking Aleksandrów | |
5 | 5-6 | 16.00 | Gryf Słupsk - Niemcy | |
7 | 1-4 | 16.40 | Iras Czaplinek - Viking Aleksandrów | |
9 | 2-6 | 17.20 | AP Chlebnia I - Niemcy | |
11 | 3-5 | 18.00 | Gwardia Warszawa I - Gryf Słupsk |
* Drużyny zajmujące pierwsze i drugie miejsca w swoich grupach awans do ćwierćfinałów turnieju
* Drużyny które zajmą w swoich grupach miejsca od 3 - go do 6 - go zagrają baraże o awans do ćwierćfinału turnieju
TERMINARZ: GRUPA A
Sobota 2 maja 2015 rok
nr meczu | Numer zespołu | Godz. | Nazwa drużyn | Wynik |
13 | 1-6 | 08.00 | Iras Czaplinek - Niemcy | |
15 | 2-3 | 08.40 | AP Chlebnia I - Gwardia Warszawa I | |
17 | 4-5 | 09.20 | Viking Aleksandrów - Gryf Słupsk | |
19 | 1-3 | 10.00 | Iras Czaplinek - Gwardia Warszawa I | |
21 | 2-5 | 10.40 | AP Chlebnia I - Gryf Słupsk | |
23 | 6-4 | 11.20 | Niemcy - Viking Aleksandrów | |
25 | 5-1 | 12.00 | Gryf Słupsk - Iras Czaplinek | |
27 | 4-2 | 12.40 | Viking Aleksandrów - AP Chlebnia I | |
29 | 6-3 | 13.20 | Niemcy - Gwardia Warszawa I |
TERMINARZ: GRUPA B
Piątek dnia 1 maja 2015 rok
Nr meczu | Numer zespołu | Godz. | Nazwa drużyn | Wynik |
2 | 1-2 | 15.00 | Gwardia Koszalin - AP Chlebnia II | |
4 | 3-4 | 15.40 | Gwardia Warszawa II - Błękitni Stargard | |
6 | 5-6 | 16.20 | Sokół Pyrzyce - Mks Łochowo | |
8 | 1-4 | 17.00 | Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard | |
10 | 2-6 | 17.40 | AP Chlebnia II - Mks Łochowo | |
12 | 3-5 | 18.20 | Gwardia Warszawa II - Sokół Pyrzyce |
* Drużyny zajmujące pierwsze i drugie miejsca w swoich grupach awans do ćwierćfinałów turnieju
* Drużyny które zajmą w swoich grupach miejsca od 3 - go do 6 - go zagrają baraże o awans do ćwierćfinału turnieju
TERMINARZ: GRUPA B
Sobota 2 maja 2015 rok
Nr meczu | Numer zespołu | Godz. | Nazwa drużyn | Wynik |
14 | 1-6 | 08.20 | Gwardia Koszalin - Mks Łochowo | |
16 | 2-3 | 09.00 | AP Chlebnia II - Gwardia Warszawa II | |
18 | 4-5 | 09.40 | Błękitni Stargard - Sokół Pyrzyce | |
20 | 1-3 | 10.20 | Gwardia Koszalin - Gwardia Warszawa II | |
22 | 2-5 | 11.00 | AP Chlebnia II - Sokół Pyrzyce | |
24 | 6-4 | 11.40 | Mks Łochowo - Błękitni Stargard | |
26 | 5-1 | 12.20 | Sokół Pyrzyce - Gwardia Koszalin | |
28 | 4-2 | 13.00 | Błękitni Stargard - AP Chlebnia II | |
30 | 6-3 | 13.40 | Mks Łochowo - Gwardia Warszawa II |
BARAŻE DO ĆWIERĆFINAŁÓW
Sobota 2 maja 2015 rok
Nr meczu | Numer zespołu | Godz. | Nazwa drużyn | Wynik |
R1 | A3 - B6 | 14.00 | - | |
R2 | B3 - A6 | 14.25 | - | |
R3 | A4 - B5 | 14.50 | - | |
R4 | B4 - A5 | 15.15 | - |
* P - przegrany zespół danego numeru meczu
* Z - zwycięski zespół danego numeru meczu
ĆWIERĆFINAŁY
Sobota 2 maja 2015 rok
Nr meczu | Numer zespołu | Godz. | Nazwa drużyn | Wynik |
K1 | B2 - Z R1 | 15.40 | - | |
K2 | A2 - Z R2 | 16.05 | - | |
K3 | B1 - Z R3 | 16.30 | - | |
K4 | A1 - Z R4 | 16.55 | - |
Baraże - miejsca 9 - 12
Sobota 2 maja 2015 rok
Nr meczu | Numer zespołu | Godz. | Nazwa drużyn | Wynik |
R5 | P R1 - P R4 | 17.20 | - | |
R6 | P R2 - P R3 | 17.45 | - |
Baraże - miejsca 5 - 8
Sobota 2 maja 2015 rok
Nr meczu | Numer zespołu | Godz. | Nazwa drużyn | Wynik |
R7 | P K1 - P K4 | 18.10 | - | |
R8 | P K2 - P K3 | 18.35 | - |
ROZGRYWKI PÓŁFINAŁOWE I O MIEJSCA
NIEDZIELA 3 MAJA 2015 ROK
Półfinały IRAS CUP 2015
Niedziela 3 maja 2015 rok
Nr meczu | Numer zespołu | Godz. | Nazwa drużyn | Wynik |
M1 | Z K1 - Z K4 | 09.00 | - | |
M2 | Z K2 - Z K3 | 09.25 | - |
Mecz o 11 miejsce w turnieju IRAS CUP 2015
Niedziela 3 maja 2015 rok
Nr meczu | Numer zespołu | Godz. | Nazwa drużyn | Wynik |
M3 | P R5 - P R6 | 09.50 | - |
Mecz o 9 miejsce w turnieju IRAS CUP 2015
Niedziela 3 maja 2015 rok
Nr meczu | Numer zespołu | Godz. | Nazwa drużyn | Wynik |
M4 | Z R5 - Z R6 | 10.15 | - |
Mecz o 7 miejsce w turnieju IRAS CUP 2015
Niedziela 3 maja 2015 rok
Nr meczu | Numer zespołu | Godz. | Nazwa drużyn | Wynik |
M5 | P R7 - P R8 | 10.40 | - |
Mecz o 5 miejsce w turnieju IRAS CUP 2015
Niedziela 3 maja 2015 rok
Nr meczu | Numer zespołu | Godz. | Nazwa drużyn | Wynik |
M6 | Z R7 - Z R8 | 11.05 | - |
Mecz o 3 miejsce w turnieju IRAS CUP 2015
Niedziela 3 maja 2015 rok
Nr meczu | Numer zespołu | Godz. | Nazwa drużyn | Wynik |
M7 | P M1 - P M2 | 11.30 | - |
WIELKI FINAŁ IRAS CUP 2015
Niedziela 3 maja 2015 rok
Nr meczu | Numer zespołu | Godz. | Nazwa drużyn | Wynik |
M8 | Z M1 - Z M2 | 12.00 | - |
Czy rodzice też mogą jechać? i jaki byłby koszt?
Pytanie jak wyżej.
Najbliższa kolejka 19 |