AP Chlebnia 2005 8:2 KS Przyszłość Włochy
MKS Znicz Pruszków II 3:2 MUKS Unia Warszawa II
KS Milan Milanówek II 3:12 Semp Warszawa II
KS Żyrardowianka Żyrardów 3:11 GKS Pogoń Grodzisk Maz.

Aktualności

Czaplinek

• autor: daltek14, 2015-05-08 20:43

ZWYCIĘSKI CZAPLINEK.....wink

Rano 30 kwietnia wszyscy powołani zawodnicy zameldowali się na zbiórce i ruszyliśmy w podróż na podbicie Czaplinka. Po przyjeździe na miejsce i zakwaterowaniu , odbyliśmy jednostkę treningową, a w godzinach wieczornych mieliśmy odprawę integracyjną i przed turniejową. 1 Maja pierwszy dzień rywalizacji sportowej oraz uroczyste otwarcie turnieju , przez całe przeurocze miasteczko przewędrował kolorowy korowód zawodników do których z okien domów uśmiechali i pozdrawiali lokalni mieszkańcy , cały Czaplinek żył tym turniejem. Organizacja i podejście organizatorów tego turnieju zasługuje na wielkie brawa i szacunek do wykonanej pracy.

Czas na grę…....

Obie Nasze drużyny w  piątek grają po dwa mecze, rozgrywki zaingerowała grupa zielona z gospodarzami turnieju , przed meczem jest mały stres , pierwszy gwizdek sędziego i lokomotywa LKS „CHLEBNIA” rusza do boju

GRUPA ZIELONA – IRAS CZAPLINEK 5:1

( Czechowski x 3, Wiśniewski, Dżugała)

GRUPA BIAŁA   - GWARDIA KOSZALIN 0:1

( bramka zdobyta w ostatniej minucie meczu)

GRUPA ZIELONA – UFB MARLOV (NIemcy)  3:0

( Wiśniewski x 3  )

GRUPA BIAŁA – LKS ŁOCHOWA 1:4

1:4 ( Staś Kania)

Wieczorem zjadamy przepyszną kolację odbywamy odprawę podsumowującą pierwszy dzień zawodów, kąpiel i wszyscy zawodnicy  o godz. 22.00  odpoczywają przed sobotnim graniem.

SOBOTA 02.05

GRUPA ZIELONA - pierwszy mecz tego dnia gra z zaprzyjaźnioną drużyną GWARDIĄ WARSZAWA, znakomite spotkanie stojące na bardzo wysokim poziomie sportowym. Do przerwy jest wynik remisowy , po zmianie stron ogromna wola walki z naszej strony i dwie fantastyczne bramki Jaśka Wiśniewskiego , wygrywamy 2:0 i nasz mały parowozik rozpędza się i jedzie do przodu.

Drugi mecz tego dnia  z drużyną GRYFA SŁUPSK,  po bezbarwnym pojedynku przegrywamy 1:2. Kubeł zimnej wody wylał się nam na głowę. Zarządzamy odprawę, pełna mobilizacja i robimy wszystko żeby zmotywować zawodników do ostatniego meczu grupowego z dobrze znaną nam drużyną ZNICZ PRUSZKÓW.

Początek spotkania ze Zniczem to kompletna gra naszych chłopców, po 2.5 minutach gry prowadzimy 3:0 przeciwnik został zdominowany a nam pozostało tylko spokojne granie piłką i kontrolowanie  spotkania które kończy się pewną wygraną 4:1. Rozgrywki grupowe kończymy na pierwszym miejscu  i czekamy na przeciwnika w ćwierćfinałach.

GRUPA BIAŁA – po dwóch porażkach w piątek, widzimy inną drużyną - wielkie serce i zaangażowanie zawodników , nas trenerów napawa wielką nadzieją na dobre wyniki . Mecz z BŁEKITNYMI STARGARD SZCZECIŃSKI kończy się wynikiem 0:0, który dla nas jest przepustką do jeszcze lepszej gry w późniejszych meczach.

Drugi mecz tego dnia gramy z drużyną BŁONIE BARLICE i odnosimy pierwsze zwycięstwo. Przepiękną bramkę na wagę trzech punktów zdobywa Adrian Nowecki. Ostatni mecz grupowy niestety znowu przegrany 0:2 z STALĄ SZCZECIN ale nasza gra jest naprawdę dobra,  zabrakło wiary  w swoje umiejętności !  Kończymy rozgrywki grupowe na piątym miejscu i w barażach o ćwierćfinały gramy z 4-tym zespołem grupy "A".  Spotkanie z GRYFEM SŁUPSK  było najlepszym meczem naszych chłopców w tym turnieju, bez kompleksów i z wielkim sercem walczyli o pozytywny wynik , niestety braki w wykończeniu akcji i słaba skuteczność nie pozwoliły nam na zwycięstwo , przegraliśmy 1:2 chociaż przeciwnik do samego końca nie był pewny wygranej . Brawo chłopcy tylko taka gra i podejście do zawodów doprowadzą Was do sukcesów.

Wieczorne granie...

Wieczorne granie GRUPA ZIELONA kończy meczem ćwierćfinałowym z gospodarzem turnieju,  wygrywamy 2:0 ( Wiśniewski x 2) był to mecz walki i chaosu - jednak zwycięzców się nie osądza . Brawo gospodarze wielkie zaangażowanie  .

GRUPA BIAŁA kończy dzień meczem  z drużyną UFB MARLOV wygrywamy 2:0 (Kania, Konopa) i zdobywamy humorki.

Jedziemy do ośrodka , czas odpoczynku jeszcze odprawa pełna mobilizacji i sen.

Niedziela 03.05

Piękna pogoda ciepło i słonecznie. Pobudka, śniadanie i jedziemy rozgrywać finałowe mecze turnieju....

Grupa Zielona - zaczyna meczem półfinałowym. I znowu znany nam przeciwnik ZNICZ PRUSZKÓW ( 3 mecze w ciągu 7 dni :) ) . Zaczynamy trochę sennie pierwsze dwie minuty dla ZNICZA, strzał w spojenie słupka i poprzeczki, kolejno błąd całej obrony i jeszcze jedna sytuacja dla drużyny przeciwnej. Mały wstrząs i czas na wielki mecz,  do końca pierwszej połowy jedziemy jak exspres i strzelamy sześć bramek , ZNICZ na kolanach . Oskar gra znakomity mecz, strzela cztery bramki w pięć minut . Przerwa , krótka analiza gry, spokojni  Finału . Mecz kończy się naszą wygrana 7:0. Przeciwnik w szoku , my mamy z czego się cieszyć. W drugim półfinale  mała sensacja drużyna GWARDII przegrywa w rzutach karnych i w wielkim finale czeka na nas STAL SZCZECIN .

GRUPA BIAŁA w meczu o 9 miejsce mierzy się z GWARDIĄ KOSZALIN , po bardzo dobrym meczu remisujemy 1:1 i to karne decydują o lokacie w turnieju , niestety przegrywamy i zajmujemy 10 miejsce . Jednak nie miejsce ale postawa tych chłopców jest ważna , była wspaniała . Narodziła się nam nowa drużyna pełna wiary i zaangażowania.  BRAWO CHŁOPCY, BRAWO DLA TRENERA Maćka który był częścią tej drużyny , swoją  postawą dał sygnał   chłopcom że wielka wola walki , zaangażowaniem całym sercem można zwojować dużo i z czasem dojść do sukcesów.

Wielki Finał

Troszkę nerwowo, ale stawka jest wysoka.... przed meczem pełna mobilizacja, ale stres jest jeszcze większy. Rozpoczynamy spotkanie ale nie możemy wejść na właściwe tory gry , przeciwnik nastawiony na walkę i  przerywanie akcji które próbujemy konstruować. Piąta minuta meczu , rzut wolny( wszystkie rzuty wolne były pośrednie). Kamil trzyma nogę na piłce , Igor podchodzi i strzela, piłka ląduje na wewnętrznej stronie poprzeczki, bramka czy nie? piłka odbija się na linii, albo za nią. Wszystkie wątpliwości zamyka Piotrek, który strzałem głową dobija piłkę i GOL. Wielka radość jest 1:0 . Gramy dalej walka i chaos „PRZERWA” . Potrzebujemy grać piłką , mamy sytuację ale marnujemy je po mistrzowsku, 7 minuta drugiej połowy zamieszanie pod naszą bramką , przeciwnik  o nogi  naszych obrońców przewraca się i co? wielka konsternacja ( Panie  Sędzio tak się  nie robi ) - rzut karny. W  bramce nasza Perełka Piotruś. Mały ale jakże zwinny i dynamiczny , przeciwnik strzela bardzo mocno, cóż za fenomenalna intuicja naszego wspaniałego bramkarza odbija piłkę palcami ta ląduje na poprzeczce i obrońcy wybijają ją w pole. Ostatnie minuty mamy trzy sytuację 100% niestety nie wykorzystujemy i dalej jest nerwowo, doliczony czas grania , rzut rożny dla przeciwnika, zamieszanie ogromne piłka odbija się metr  od bramki i  znowu jest nasz świetnie dysponowany bramkarz który  wybija piłkę. Sędzia kończy mecz.JEST ZWYCIĘSTWO MAMY PUCHAR.

.... kibice nasi szaleją my też. Podsumowując, ten turniej dał nam znowu możliwość rozwoju piłkarskiego i psychicznego . Dodatkowo narodziła się nam nowa drużyna , która jeszcze  raz dała nam wielkie zadowolenie z pracy z tymi chłopcami GRUPA BIAŁA BRAWO I WIELKIE DZIĘKUJE!

GRUPA ZIELONA PAMIĘTAJCIE!!!   tylko ogromna praca , zaangażowanie i chęć rozwoju doprowadzi was na szczyty tej pięknej przygody jaką jest piłka nożna. DLA WAS TEŻ WIELKIE DZIĘKUJE!

Wszyscy wracamy do domów zmęczeni ale jeszcze bardziej szczęśliwi, Ci co wygrali turniej i Ci co zobaczyli że można.... ,Chłopcy piłka nożna to coś więcej niż tylko gra, To Wasza pierwsza miłość którą szanujcie i starajcie się żeby była coraz mocniejsza. Wszystkim co byli i nie byli z nami w Czaplinku , ale trzymali za nas kciuki , ogromne podziękowania .

BRAWO CHŁOPCY , BRAWO MACIEK, BRAWO RODZICE .